להתעורר לתודעה חדשה מאת שרונה פומס


סקירה לספר: להתעורר לתודעה חדשה
מאת: שרונה פומס
281 עמ'
הוצאה לאור : מניפה הוצאה לאור - Menifa Publishing

העולם כמו האדם וכחלק מהיקום עובר התמרה ( צמיחה ושינוי ) בכל פרק זמן כפי שנקבע מראש בתכנית האלוהית.
רבים מאיתנו מרגישים כי חלו שינויים משמעותיים בסוג וברמת האנרגיה הסובבת אותנו, וזה אכן נכון . כדי להבין זאת בצורה פשוטה ניתן להביט בכל אחד מאיתנו ולראות כיצד אנחנו מתפתחים וצומחים מילדים לנערים ומשם לאנשים בוגרים ועד לגיל הזקנה , מותירים מאחור את העבר ומתקדמים לעבר העתיד.
כך גם העולם והיקום שצומחים ומתפתחים יחד איתנו.

ספר זה של שרונה פומס מהווה שער לתודעה חדשה, מעין גשר יציב ובטוח בין הישן לחדש.  המחברת לוקחת אותנו לסיור מרתק במסע חייה בשנים האחרונות,  מסע של שינוי בתחומים רבים בחייה , בהם היא זנחה את העבר ולעיתים לא תמיד מבחירה וצעדה באומץ ובנחישות אל עבר העתיד הלא נודע.

האנושות מתעוררת ומתבגרת לתודעה חדשה ואין דרך אחת נכונה לצלוח את המעבר אליה מכיוון שכל אחד ואחת מאיתנו עובר מסע שונה וייחודי אך ורק לו, אין הוראות פעולה אך הספר המונח לפניכם יאפשר לכם להציץ למסעה של המחברת בתחנות חייה ולרכוש כלים נחוצים עבורכם במעבר בין הישן לחדש .

" חשיבה חיובית ככל שתהיה
לא מחברת אותנו אל הלב
אמנם חשיבה חיובית היא בעקרון קלילה יותר, וחשיבה שלילית דחוסה וסגורה
אך הראש מפעיל אותנו בשיפוט ובקוטביות
והלב מחבר אותנו אל עצמנו"..

שרונה פומס מתארת את מסעה בשנים האחרונות לפרטי פרטים חלקם אישיים מאד , שרונה לא חוששת להיחשף מפני שהיא יודעת שעליה להביא את המסר לעולם והיא חלק מהקולקטיב שעובר את השינוי.
אחד העקרונות עליו מושתת הספר הוא היכולת לשחרר, להותיר מאחור את הישן כדי לפנות מקום לחדש, מעשה שרבים פוחדים לעשות שמא יאבדו את האני המוכר בדרך, אך ההיפך הוא הנכון , ככל שמשאירים מאחור את הישן אנחנו מתקרבים יותר ויותר אל עצמנו, על האני האמיתי שלנו.

" אנשים נותנים את הכוח למה שהם למדו
ושוכחים את מטרת הלימוד
שהיא לא ללמוד על עצמם
אלא - להיות עצמם"...

לצד הסברי מושגים המומחשים על ידי מסעה של המחברת, מצוייים קטעי יומן החושפים את תהליך התפתחותה ומיזוג החלקים האנושיים והאלוהיים אל הקיום האותנטי המקרין על הסביבה הקרובה והרחוקה שגם היא חווה שינוי יחד איתה. המפגש עם האנרגיה החדשה , כמו מפגש עם כל דבר חדש בחיינו טומן בחובו חשש גדול , אך שרונה , בבגרות רוחנית יש לומר, ניגשת אליו בחמלה, פעם כסטודנטית חוקרת וחסרת בטחון ופעם כמורה מאסטרית למודת נסיון.

" בין אם אתם מודעים לזה או לא
אתם משתתפים בחגיגה של טרנספורמציה
שותפים להתפתחות מדהימה של האנושות
המגלה את עצמה מחדש
המעבר מהצפוי והליניארי
אל הלא צפוי והרב מימדי
הוא מאתגר , מפעים ובה יחודי בפלנטה
בגלל זה בחרתם לבוא לפה עכשיו"..

העולם הישן מפנה מקומו לעולם החדש, כל מה שהיה מוכר לנו עד כה כבר התחיל להשתנות וימשיך עוד , הפוליטיקה והדתות ישנו פניהם ולא יהיו עוד כפי שהכרנו עד היום.

" פרידה מהישן איננה אישית
למרות שהיא נעשית באופן אינדיבידואלי
היא נחוצה לאנושות המתפתחת "..

אני ממליץ בחום רב על הספר החשוב הזה, כתוב וערוך בצורה יוצאת מן הכלל,  בעת הזו של שינוי אנרגטי המשפיע עלינו הן כבודדים והן כקולקטיב,  מסעה של שרונה הוא המסע של כל אחד מאיתנו וביכולתו של הספר להעניק כלים שעוזרים להבין ולקבל את מהות השינוי.