סקירה וביקורת לספר: הדרך של עץ החיים מאת נעמי אימבר פיינברג


סקירה וביקורת לספר: הדרך של עץ החיים
מאת: נעמי אימבר פיינברג
זאנר: עידן חדש
הוצאה לאור: מניפה הוצאה לאור - Menifa Publishing

הספר הזה הוא בשורה לעידן החדש !!
עשרים שנות השראה ותקשור הביאו לעולםאת הספר הנהדר שלפנינו ובו מסכמת נעמי את כל התובנות והמסרים , ומחליטה לשבור את הכלים ולשחק במשחק חיים חדש .

כל הבריאה היא מעין מחשב אינסופי, וכמו במחשב גם בבריאה יש מערכות הפעלה -  הווינדוס של היקום שכיום פועל על עיקרון של עץ הדעת טוב ורע ובו ניתן לממש דברים טובים לצד דברים רעים , חיים ומוות , שלילי וחיובי.

אבל ... קיימת מערכת הפעלה נוספת הקרויה "עץ החיים" ובה ניתן לממש את כל הרעיונות בחיים ולא במוות , בטוב ולא ברע ובהרמוניה כמו באינסוף.

נעמי טוענת כי מערכת עץ הדעת טוב ורע מיצתה את עצמה וכבר התנסנו בהכל, בכל השמחה והעצב , החיובי והשלילי ולכן לא נותר לנו עוד להתנסות והגיע הזמן לשדרג את מערכת ההפעלה ואת החיים.

הכל התחיל יום אחד כאשר תלמיד של נעמי שאל היכן יוכל לקרוא על עץ החיים.
"וישנם מקדם לגן עדן את הכרובים ואת לנו החרב המתהפכת לשמור את דרך עץ החיים"

קשה לנו לשנות את הקיים, התרגלנו לטוב לצד הרע ולחיים לצד המוות, וכמו בכל החוקיות , גם כאן לא ניתן לשנות את פעולת תוכנת עץ הדעת טוב ורע, אך ניתן להחליף אותה .

"דרך עץ החיים זוהי מערכת הפעלה שמטרתה ומהותה היא הפעלת תיאום אחדות וקיום של מארג בין כל רעיונות האינסוף... "

הסופרת מפרטת באופן בהיר וברור כיצד התחיל המסע המרתק שיוביל את כולנו לשינוי המיוחל, ומלמדת אותנו לצד ביאורי מושגים, צעד אחר צעד , כיצד להטמיע את מערכת ההפעלה החדשה בחיינו .

"במהות של תוכנה זו, אין אפשרות שרעיון אחד יפגע ברעיון אחר. אף רעיון אינו תלוי ברעיון האחר... "

המטרה החשובה ביותר בספר זה , היא לעורר תובנות חדשות בנוגע לחוקיות החיים ביקום , ואת האפשרות לשינוי החוקיות, לכזו שמאפשרת חיים ללא רוע , חולי וכאב, וחיי נצח ללא מות הגוף הפיזי.

אני ממליץ בכל פה לרכוש ולקרוא את הספר הנפלא הזה , שפותח צוהר ענק ומבט חדש ומרענן על כל מה שחשבנו שאנחנו יודעים, לצאת מקופסת החשיבה הצרה אל עבר הידע האינסופי ובו משחק החיים החדש כבר אינו נתמך על ידי מערכת ההפעלה הישנה.

הספר כתוב בצורה ברורה ובגובה העיניים , הקריאה בו זורמת להפליא בעזרת עבודת עריכה נהדרת של ענת שן ומומלץ לכל מי שרוצה לעשות שינוי בחייו ובחיי הסביבה ממש כמו המעבר בין תוכנת חלונות xp לחלונות 10.